TOP ZÁPAS V BERLÍNĚ

FOTBALOVÉ ŠKOLY S VÝUKOU ANGLIČTINY - PRO MLADÉ A NADĚJNÉ FOTBALISTY

Fotbalové školy

Společnost Sport Ticket Travel s.r.o. je autorizovaným partnerem (a jediným pro ČR) níže uvedených fotbalových škol a kempů. Díky dlouhodobé spolupráci a dobrým zkušenostem z předchozích ročníků opět můžeme hrdě nabízet komplexní sportovní a jazykové programy pro děti, které spojují profesionální fotbalový trénink spolu s kvalitní výukou angličtiny. Dopřejte svým dětem to nejlepší! 

KOMPLETNÍ NABÍDKU NALEZNETE NA WWW.FOTBALOVESKOLY.CZ 

MCFLS UVOD

Novinka a především obrovská příležitost pro Vaše mladé fotbalisty! Spojení profesionálního zázemí Etihad kampusu, moderní výuky jazyka a především prvotřídního tréninku zaručují jeden či dva fantastické týdny zážitků a zkušeností! Pro chlapce a dívky od 9 do 17 let!

ARSENAL SOCCER SCHOOLS

Arsenal Soccer Schools nabízí mladým fotbalistů  fantastickou možnost okusit tréninkové taktiky slavného londýnského celku.
Tento kemp je ideální pro kvalitní výuku angličtiny a zdokonalení fotbalových schopností. 

AC MILAN UVOD

AC Milán Junior Camp je pobytový letní fotbalový kemp, který se koná v průběhu letních prázdnin na několika lokalitách v Itálii.
Kemp je koncipován pro chlapce a dívky od 7 do 17 let a předpokládá se alespoň základní znalost jazyka.

football2015 web button

Novinka našeho portfólia pro rok 2016. Nike Football Camps pro rok 2016 nabízí několik termínu v anglické Bradfield College, kterou dříve využíval Manchester United Soccer Schools. Kemp je určený pro chlapce a dívky od 8 do 17 let a spojuje fotbalový trénink spolu s intenzivní výukou jazyka. Aktuálně připravujeme.